Říjen 2011

Barvínka Bralová

1. října 2011 v 11:27 | Ettelwen |  Hobiti
Barvínka byla sestrou Pipina Brala. Narodila se v roce 2985 Třetího věku jako nejmladší dítě Paladina Brala a Rosany Stránské. Barvínka měla dva starší sourozence - Perlu a Berunku a jednoho mladšího bratra Pipina. Barvínka společně se svojí rodinou navštívila oslavu Bilbových narozenin.

Berunka Bralová

1. října 2011 v 11:25 | Ettelwen |  Hobiti
Berunka byla sestra Peregrina Brala. Narodila se v roce 2979 Třetího věku Paladinu Bralovi a Rosaně Stránské. Měla jednu starší sestru Perlu, mladší sestru Barvínku a také mladšího bratra Pipa. Berunka společně se svojí rodinou navštívila oslavu Bilbových narozenin.

Perla Bralová

1. října 2011 v 11:23 | Ettelwen |  Hobiti
Perla byla sestra Peregrina Brala. Narodila se v roce 2975 Třetího věku jako nejstarší dítě Paladina Brala a Rosany Stránské. Kromě bratra Pipina měla ještě dvě mladší sestry - Berunku a Barvínku. Zúčastnila se také oslavy Bilbových narozenin.
Také se říká, že Perla zavinila smrt Lalii Bralové. Lalia byla připoutána na kolečkové křeslo a jednoho dne, když ji Pearl hlídala, Lalia nešťastnou náhodou přejela práh, spadla ze schodů a skutálela se do zahrady. Perla se pak nemohla zúčastnit oslavy Ferumbrase III., který se konečně mohl stát vladykou, ale později dostala perlový náhrdelník, který se stal dědictvím rodiny Bralů.

Rosana Stránská

1. října 2011 v 11:17 | Ettelwen |  Hobiti
Rosana byla matkou Peregrina Brala. Její datum narození není známo. Se svým manželem vladykou Paladinem měla čtyři děti - Perla, Berunka, Barvínka a Peregrin. Jejich rodina také navštívila oslavu Bilbových 111 narozenin. Datum úmrtí je také neznámé.

Paladin Bral II.

1. října 2011 v 11:14 | Ettelwen |  Hobiti
Paladin byl otcem Peregrina Brala (Pipin). Narodil se v roce 2933 Třetího věku. Jeho otcem byl Adalgrim. Jeho mladší sestra Esmeralda byla matkou Smělmíra Brandoráda (Smíška). Paladin si vzal za ženu Rosanu Stránskou a měl s ní čtyři děti - Perla, Berunka, Barvínka a Pipin. Paladin Bral se stal 31. vladykou.
Během Války o Prsten se Paladin zachoval velmi statečně. Paladin zemřel v roce 13 Čtvtého věku a jeho syn převzal funkci vladyky.

Velké Pelouchy

1. října 2011 v 11:04
Domov rodiny Bralů v Rádovsku. Velké Pelouchy byly postavěny v roce 2683 Třetího věku. Skládaly se z mnoha tunelů, které obývaly mnohé generace. Hlavní dveře jsou nazývané Velké Dveře.
Když byl Kraj v potyčce se surovci, Bralové se zde bránili a podařilo se jim dokonce 3 surovce zabít.
Poté co se stal Pelegrin Bral vladykou v roce 13 Čtvrtého věku, Velké Pelouchy se stali knihovním místem, které bylo plné záznamů z historie. V knihovně se také nachází jeden vzácný spis, který dokazuje činy a odvahu, kterou předvedli hobiti ve Válce o Prsten.