Červen 2012

Design 2.8

30. června 2012 v 13:16 Designy

Téma: Legolas GreenLeaf
Od: 30.6. 2012
Do: ---
Spokojenost: 85%

Zase takový jednoduchý, ale nemám teď na výrobu designů vůbec čas, takže třeba časem přidám nějakej hezčí :D Možná

Fotky z natáčení 14

29. června 2012 v 13:48 Fotky z natáčení
Další várka fotek z natáčení. Nejvíc mě pobavila ta s Gandalfem :D

Inheritance Deluxe Edition

29. června 2012 v 13:36

Již teď bylo oznámeno, že v nejbližší době bude vydána kniha Inheritance Deluxe Edition. Přesné datum je stanoveno na 23. října 2012. Kniha bude obsahovat mnoho nových informací, které jste třeba ještě neznali. Dalším doplňkem knihy budou plakáty. Kniha bude obsahovat Jeodův dopis, který shrnuje celý Eragonův život po záchraně Alagaesie. Kniha v sobě také zahrne dopis Christophera fanouškům jako reflexi na jeho dílo.
Myslím, že na knihu se všichni budeme těšit. Vypadá to opravdu zajímavě :)

zdroj:shurtugal.com

Shoot Elijaha 3

26. června 2012 v 9:40
Ještě takové malé kuře :) Ale sluší mu to.

Citáty Froda 1

25. června 2012 v 18:53 Frodo
Tak přináším vám jednu várků citátů Froda :)
Nechoď se ptát elfů na radu, protože ti řeknou ano i ne.

Nejde se doopravdy vrátit. Přijedu sice do Kraje, ale nebude mi připadat stejný, protože já nebudu stejný.

Za rohem třeba připravená je zlatá brána otevřená; a třeba jsem ji často míjel, přišel den, abych před ni přijel, a dám se skrytou pěšinou tam za sluncem a za lunou.


Záznam pořadu Na Plovárně

25. června 2012 v 18:34
Pokud jste nestihli pořad Na Plovárně, kde byl hostem Christopher Paolini můžete jej samozřejmě zhlédnout na níže uvedeném odkazu :)

ZDE


Inheritance jako e-kniha

25. června 2012 v 18:30
Hi!
Tak se po delší době zase ozývám. Čas pořád není a blog už taky není mojí prioritou. Bohužel adminka se také ještě nenašla :(


Již na přelomu června a července vyjde poslední díl Odkazu Dračích Jezdců jako e-kniha. Elektronická podoba Inheritance se bude prodávat přes portály eReading.cz, Palmknihy.cz, Rajknih.cz a Martinus.cz, kde jsou již nyní k dispozici první tři díly. Nakladatelství Fragment ještě nikdy nevydalo e-knihu pouhého čtvrt roku po tištěné verzi, v případě Inheritance se však rozhodlo vyjít vstříc velkému zájmu fanoušků o elektronické vydání.

Orkrist

16. června 2012 v 19:38 | Ettelwen |  Meče
Orkrist byl meč vyrobený v Gondolinu v Prvním Věku. Dokázal prozradit přítomnost nepřátel rozzářenou čepelí. Název Orkrist v překladu znamená Skřetodrv nebo ho také skřeti sami nazývali Bijec. Skřeti se ho velmi báli a nenáviděli jej.
Meč je velmi slavný, i když se přesně neví, kterému šlechtici přesně patřil. Neví se přesně, co se s mečem dělo po pádu Gondolinu.
Objevuje se až později, kdy jej najde výprava Thorina Pavézy v trolí jeskyni.. Thorin přijme meč za svůj. Později mu jej však zabaví lesní elfové na rozkaz krále Thranduila. Thorin Orkrist nemohl použít při Bitvě Pěti Armád, kde padl. Po jeho smrti vrátil Thranduil meč trpaslíkům. Meč byl položen na Thorinovu hrobku. Trpaslíci o meči říkají, že září ve tmě, kdykoliv se k Erebornu přibližují nepřátelé.


Na Plovárně s Christopherem

15. června 2012 v 11:57

Při své nedávné návštěvě v Praze byl Christopher Paolini také hostem pořadu Marka Ebena Na Plovárně. Pořad se bude vysílat tuto neděli 17.6. v 21:15 na ČT 2. Proběhnou také reprízy a to 19.6. v 5:30 a 22. 6. v 11:00, také na ČT 2.

Zlá novina pro Jamese Nesbitta a jeho rodinu

14. června 2012 v 14:02 Zajímavosti a Novinky

Jamese, který v Hobitovi hraje trpaslíka Bofura, potkala zlé rodinná událost. Se svou rodinou opustil natáčení na Novém Zélandu a letěl domů, do Severního Irska, kde mu zemřela matka. Bylo jí 79 let a trpěla Alzheimerovou chorobou. Hodně lidí přeje upřímnou soustrast Jamesovi i jeho rodině.