Duben 2013

Oznámení + Kontrola!!

28. dubna 2013 v 17:22
Asi se ptáte, jak to, že je tu v poslední době tolik článků. Ráda vám odpovím, našla jsem si trošku času, ale bohužel ne tolik, kolik bych potřebovala. Takže to trošku berte jako takový světlý okamžik, i když se plánuji na blog co nejdřív vrátit :)
A proč, že nemám tolik času? Tento školní rok se pro mne stal maturitním ročníkem. Ráda bych se pochlubila, že jsem v pátek úspěšně zvládla PRAKTICKOU MATURITU. Následující týden mne čekají písemné maturity a tři týdny po nich ústní. Přejte mi štěstí :D. To je vlastně také vysvětlení toho, že tu zase moc nepobudu. Hrozně to letí, když se člověk podívá za sebe. 4 roky na střední utekly jako voda. Před námi je teď nestálá budoucnost :)
Za druhé bych vám chtěla oznámit, že bude probíhat zápis oblíbených stránek. Jak jsem řekla, dlouho jsem tady nebyla a už pomale ani nevím, kdo mezi ně patří. Některé blogy jsou pozastavené, jiné dočista zrušené, a proto bych si ráda ujasnila, kdo mi zůstal. Ráda chodím na vaše blogy, i když někdy nezanechám komentář. Těším se na to, až začnu číst vaše povídky, které jsou podle ohlasů úžasné. Ale to vše bohužel až po maturitě.

ZÁPIS:
  • Přezdívka
  • Web
  • Myslíš, že jsi dobrá/ý aff? (Musím vám dát něco zákeřnějšího) :D

KONEC ZÁPISU PLÁNUJI NA 20. 5. 2013


Angela vs Murtagh

28. dubna 2013 v 10:42
Po dost dlouhé době je tu další duet. Minulý byl hodně vyrovnaný, avšak vyhrál Sloun s počtem 839 hlasů :)
Kdo bude váš favorit teď? Angela nebo Murtagh?

Design 3.2

27. dubna 2013 v 19:08 Designy
Nový design! Už bylo potřeba jej změnit!
Téma: Thorin Pavéza
Od: 27. 4. 2013
Do: ---
Spokojenost: 100 % - Jásám, je dokonalý!
Děkuji :)

Bofur 1

27. dubna 2013 v 17:48 Fotky Bofura
Tak tu máme dalšího trpaslíka. Je to Bofur. Bohužel musím říct, že jsem si tohoto trpaslíka ve filmu moc nevšimla nebo mě nezaujal ... bohužel to, že mě někteří trpaslící nenadchli, nebo jsem jim nevěnovala velkou pozornost mě mrzí ... ale něco na tom bude. Jak se vám líbí Bofur?

Legolas od Bilba

25. dubna 2013 v 12:57 Vaše tvorba
Tak, máme tu další kreslený obrázek z vaší tvorby. Jsem moc ráda, že sem tam něco zašlete. Na obrázku je Legolas od mého SB Bilba - http://my-girl-word.blog.cz/

MTV Movie Awards 2013

23. dubna 2013 v 22:10 Zajímavosti a Novinky
Konečně vám přináším vyhlášení předávání cen

MTV Movie Awards 2013

Pokud si správně pamatuji, byl Hobit nominován v několika kategoriích. Vyhrál však pouez v jedné. Nebyl to tak zcela Úplně Hobit, ale Martin Freeman. Martin dostal své ocenění v kateogrii "Nejlepší hrdina" právě v prvním díle Hobita. Moc Gratuluji!

Hobit - Fanoušek týdne 7

16. dubna 2013 v 16:14 Ostatní
Máme tu v pořadí dalšího fanouška týdne. Stal se jím Florian, který si ze svého vlastního pokoje udělal pokoj, který vypadá jako stvořený ze Středozemě. Moc krásné :)

Weta - Glum

16. dubna 2013 v 16:06
Právě sleduji Hobita, a to mě dohnalo k tomu, zajít se podívat zase na blog :)