Září 2013


4 nové fotky z Hobita 2!

29. září 2013 v 10:01 Ostatní
Na internetu se objevili zbrusu nové fotky k pokračování Hobita.

Kili 1

28. září 2013 v 21:18 Fotky Kiliho
Co říkáte na jednoho z našich nejmladších trpaslíků? :)

Nový rozhovor s Christopherem!

28. září 2013 v 13:57
Stránka Shurtugal opět zveřejnila další rozhovor s Christopherem. Rozhovor je opět strašně dlouhý, tak jsem se rozhodla přeložit jen jeho nejdůležitější a nejzajímavější části. V rozhovoru se dočtete nové informace o filmu a spoustu zajímavostí z Alagaesie.

V čem vidíš změnu Odkazu Dračích jezdců, kdyby Brom nezemřel?
Ch: Brom by nadále trénoval a chránil Eragona, dokud by jej nedovedl k Oromisovi. Pak by Oromis dokončil výcvik. Problém je v tom, že by se Eragon nikdy nenaučil řešit věci na vlastní pěst, což mu umožní jeho vyspětí.

Otázka č. 7

27. září 2013 v 21:22 Otázky
Opět trošku pozdě, ale přece :D ... Otázka zase nebude žádná záludná, tak se nemusíte bát :)

Ve kterém fantasy světě by jsi chtěl/chtěla žít, kdyby sis mohl/mohla vybrat?


Hobit - Fanoušek týdne 20

27. září 2013 v 21:15 Ostatní
V pořadí 20. fanoušek týdne. Je jí Hannah, která zaslala fotku narozeninového dortu pro svoji babičku.
Zdroj: FB - The Hobbit

Hobit Google

27. září 2013 v 12:42 Ostatní
Na internetových stránkách (už si nevzpomínám na kterých) jsem našla tento super obrázek. Google by si ho mohl nastavit například při premiéře Hobita 2 :D

Ohňostroje Gandalfa

26. září 2013 v 11:05 Grafika/Graphic
Gandalf byl v Kraji vyhlášený svými ohňostroji.
zdroj: http://l-o-t-r.tumblr.com/

1. člověk, který četl Královskou hraničářka

24. září 2013 v 23:03
Po hodinách, kdy se vybíral vítěz soutěže, který dostane knihu Královská hraničářka jako první v Austrálii, se konečně rozhodčí dobrali výsledků. Nebyl to vůbec snadný úkol. V soutěži šlo o to, že soutěžící zaslali důvod, proč by měl být tento díl právě jejich. Vyhrál však mladík jménem Julian Davidge se svojí větou.
Všichni mohou být silní, hodně z nich může být statečných, něco může být pravda, ale první může být jen jeden. Nárokuji si toto právo. Za Araluen!

A co na to říká Julian?
" Byl jsem nadšený, když jsem se dozvěděl, že jako první budu číst Hraničářova učně - Královskou hraničářku. Věděl jsem, že Willem otřese tragédie a bude se chtít pomstít. Přátelé mu budou chtít pomoci, a tak dostanou nápad, že Will bude mít učně. Při čtení jsem se nikdy nenudil. Bylo tu hodně intenzivních a bojových scén a kniha se tak stala velmi akční. Je velmi emocionální a plná humoru Johna Flanagana. Opět platí to, že autor vytvořil dílo. Užil jsem si čtení a je to kniha, kterou lze číst znovu a znovu"

Jak fanoušci oslavovali narozeniny Hobitů

24. září 2013 v 22:44 Ostatní
Jak už jsem psala, Frodo a Bilbo měli narozeniny a to se neobešlo bez fanouškovské odezvy. Mnoho fanoušků se rozhodlo převléci se za hobity, udělali si hobití jídlo a další podobné věci. Facebookovská stránka The Hobbit dnes zveřejnila kolem 80 fotek těchto fanoušků. Další fotky si můžete prohlédnout na výše zmiňované stránce - THe Hobbit na Facebooku.

Pejsek Cheryl Prondzinkinovské chtěl hobitú chlupaté nohy.